Tesla

Su Şartlandırma

Su Arıtma

Günümüzde enerji sektörü çok ağır mevzuat yükümlülüklerine tabidir. Bu kurallar gelecekte kesinlikle daha da ağırlaşacaktır. Bunun bir sonucu olarak da tesis ve işletme güvenliğini güçlendiren, çevre dostu ve düşük maliyetli çözümler yoğun bir talep görmektedir.

Hemen hemen tüm sanayi kollarında farklı amaçlar için buhar kullanımı gereklidir. Örneğin, proses buharı, endüstriyel müşterilere ve evlere tedarik edilen ısıtma buharı veya türbinlerin elektrik üretimi için gereken buhar gibi. Kazan sisteminde en yüksek verime ulaşmak için doğru bir kazan suyu şartlandırması esastır.

Ultra saf su sistemleri yüksek kalitede saf su gereksinimi olan cam sanayi, laboratuvarlar, ilaç sanayi, kozmetik, tekstil ve enerji sektörü gibi endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere projelendirilir.Bu sistemler, su kalitesi ve ekonomisi, iyon değiştirme tipi ve rejenerasyon şekli gibi pek çok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. Tesla su arıtım ve saflaştırma alanında uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimi konusunda uzman ekibi ile suyunuzun doğru şartlandırılmasında size özel sistemler projelendirmektedir.